eKMAIR
Electronic Kyiv-Mohyla Academy Institutional Repository
Communities in DSpace
Select a community to browse its collections.
Recent Submissions
Відкрита платформа для елекронної комерції з можливістю інтеграції із зовнішніми сервісами
(2024) Карагаєв, Владислав; Кобзар, Олег
В даній роботі досліджено потреби середніх бізнесів і реалізовано онлайн систему для підтримки і росту для підприємств, використовуючи сучасні технології з урахуванням потреб експорту для існуючих маркетплейсів. Розробка схеми бази даних та клієнт серверної розробки в екосистемі Javascript.
Розробка медичного AI асистента
(2024) Кірік, Анна; Бітаєва, Оксана
В результаті дослідження та розробки медичного веб-додатку, дипломна робота має за мету забезпечити користувачів зручним та доступним інструментом для покращення комунікації між лікарями та пацієнтами та оптимізувати загальний процес відвідування медичних закладів, а також зробити значний внесок в сучасні дослідження імплементації штучного інтелекту в медичних застосунках.
Розвиток взірців реактивного програмування
(2024) Клепацький, Олег; Бублик, Володимир
За мету даної роботи було поставлено показати спроможність та доцільність використання взірців реактивного програмування у сучасному програмному забезпеченні написаному мовою С++.
Розробка кросплатформеного фреймворку мовою Kotlin
(2024) Козир, Владислав; Радзієвська, Олександра
Робота присвячена дослідженню можливостей кросплатформеного програмування для ефективної розробки мобільних застосунків. Було досліджено архітектурні шаблони для мобільних застосунків. Було досліджено особливості побудови Kotlin Multiplatform бібліотек. Було проведено адаптацію фреймворку TCA для розробки Android та iOS додатків та приведено приклад інтеграції в застосунок.
Особливості мови та екосистеми Crystal у контексті розробки веб-серверних застосунків
(2024) Кривошеєв, Іван; Захоженко, Павло
Метою цієї роботи є розробка ефективного веб-серверного застосунку з використанням мови та екосистеми Crystal, дослідження переваг та недоліків роботи з молодою та не повністю сформованою екосистемою у контексті розробки RESTful застосунку.
Simulation of the delay propagation in the airport flight scheduling process
(2024) Kudiakova, Anna; Afonin, Andrey
The goal of this thesis is to develop a simulation of delay propagation to mimic the real-time airport flight scheduling process. The simulation will follow a first-come, first-served protocol, adhering to runway capacity constraints, minimum safe separation intervals between consecutive flights, and turnaround time. This simulation aims to trace how the delay is propagated under congestion conditions when airport operations follow the FCFS framework both with and without adherence to safety constraints. The results will improve the understanding of the impact of security protocols on delay propagation during peak operational times.
Розробка системи для генерації музики на основі фізіологічних параметрів
(2024) Літвінчук, Данило; Франків, Олександр
Розробка мобільної системи, що здатна генерувати мелодію з огляду на емоційний стан, має потенціал підвищити продуктивність праці користувача. У цій роботі були вивчені зв’язок між життєвими показниками людини та її
емоційним станом, способи послідовної генерації мелодій, можливість їх класифікації за збудженням та позитивністю, а також розроблено додаток для смарт-годинника Apple Watch та смартфона iPhone, що мають на меті
імплементувати зазначені практики.
Розробка платформи для підтримки та просування митців з використанням технологій Flutter та Dart
(2024) Махиня, Анастасія; Борозенний, Сергій
Метою дослідження є розробка платформи для підтримки та просування митців з використанням технологій Flutter та Dart, що передбачає створення застосунку, який надасть користувачам інструменти для демонстраціїї своїх робіт, поширення інформації про виставки, спілкування з іншими митцями та отримання відгуків на власні роботи. Також дослідження фокусується на інтеграції сучасних технологічних рішень, а саме фреймворку Flutter, для покращення користувацького досвіду та забезпечення високої продуктивності плаформи.
Проектування та розробка Месенджера під OC Android на базі бібліотеки Jetpack Compose
(2024) Мельник, Ілля; Борозенний, Сергій
Ця курсова робота присвячена створенню Месенджера для операційної системи Android з використанням бібліотеки Jetpack Compose.
Хмарна система MathLearning: побудова 2D та 3D зображень функцій
(2024) Мельник, Ірина; Малашонок, Геннадій
Основна мета цієї роботи полягає в створенні модулю, який буде відповідальний за візуалізацію графіків використовуючи існуючий Mathpartner як ядро, з використанням технології React.
Аналіз патернів проєктування у веб-розробці та їх застосування у розробці веб-застосунку для автоматизації створення шкільного розкладу.
(2024) Мисько, Юрій; Борозенний, Сергій
Мета цієї роботи проаналізувати та застосувати на практиці патерни проєктування, які використовуються у веб-розробці.
Розробка веб-застосунку для електронної комерції з алгоритмом аналізу товарів
(2024) Михайленко, Олександра; Борозенний, Сергій
Метою є розробка веб-застосунку електронної комерції з рекомендаційною системою товарів.
Оцінка дизайну веб-ресурсів на відповідність культурним вимогам за допомогою систем ШІ
(2024) Назар, Ірина; Афонін, Андрій
Для досягнення мети курсової роботи було проведено теоретичний аналіз, огляд функціональності ШІ, їх інтеграцію і також пілотне тестування. В результаті даної курсової роботи ми отримали програму, яка здатна аналізувати веб-ресурси різних країн та типів на відповідність ключовим культурним вимогам, та надавати рекомендації для виправлення виявлених невідповідностей.
Побудова послідовності зображень поверхні у проекті MathPartner
(2024) Нечипорчук, Данило; Малашонок, Геннадій
Система MathPartner пропонує декілька різних способів побудови графіків. Один з них – це побудова зображень 3D графіків на клієнтській частині за допомогою бібліотеки Three.js, яка дозволяє будувати будь-які 3D фігури та використовує WebGL. Метою роботи буде покращення цієї частини MathPartner, щоб впровадити можливість перегляду зміни значень параметрів функції у вигляді послідовності кадрів.
NLP: опрацювання омонімів в українськомовних текстах
(2024) Парнак, Дмитро; Смиш, Олег
Метою роботи є уможливити підвищення точності розомонімізації в українській мові, шляхом створення системи для розпізнавання та розбору омонімів в текстах, написаних українською мовою.
Оптимізація рендерингу на мобільних пристроях для візуалізації молекулярних структур
(2024) Пермяков, Андрій; Франків, Олександр
Метою даної роботи було дослідження та впровадження оптимізації рендерингу молекулярних структур на графічному процесорі. Це дозволить поліпшити досвід користувачів та може слугувати способом просування застосунку.
Побудова автоматизованої системи виявлення аномалій в бізнес-даних
(2024) Постніков, Михайло; Гороховський, Семен
Мета роботи: побудова автоматизованої системи виявлення аномалій в бізнес-даних.
Diffusion models for music generation
(2024) Савкін, Гліб; Крюкова, Галина
In this work, we aim to research the possibility of applications of diffusion models for the task of symbolic audio generation. We will implement and train a diffusion model, comparing its performance against other popular models for music generation. By providing results and analysis, this study aims to demonstrate the advantages of DDPMs for music generation and to create a foundation for future research in the use of generative models in music generation.
Реалізація інтерпретатора базової частини Адресної мови для обробки деревоподібних форматів
(2024) Санченко, Георгій; Ющенко, Юрій
Метою дослідження є створення специфікації Адресної мови програмування на основі попередніх досліджень, реалізація інтерпретатора за даною специфікацією за допомогою мови програмування Haskell та розробка на Адресній мові прикладів програм, що створюють та опрацьовують спискові ланцюжки та деревоподібні формати, які являють собою складні ієрархічні структури.
Арбітраж між децентралізованими біржами
(2024) Синякевич, Олег; Гороховський, Кирило
У роботі розглянуто основи технології блокчейн, різницю між централізованими та децентралізованими біржами, order books та automatic market makers, способи отримувати Miner Extractable Value. Описано спосіб безризикового арбітражу у мережі блокчейн між різними біржами, подібними до Uniswap V2.