eKMAIR

Electronic Kyiv-Mohyla Academy Institutional Repository

 

Recent Submissions

Item
Effectiveness Of Government Interventions and Strategies for Ending Endemics of Malaria and Tuberculosis in The Floating Village of Makoko
(2022) Oluwatamilore, Ibrahim; Vernyhor, Yuliia
Globally, there is an estimation of 3.3 billion people living in areas where malaria, Tuberculosis, and other respiratory disease are transmitted. The Malaria endemic is said to cover 107 countries and subtropical regions, with sub-Saharan Africa having the hardest hit with an estimated 350 to 500 million clinical cases annually, leading to about 1 million deaths every year. Malaria and Tuberculosis are one of the highest causes of mortality in Nigeria. The study investigated the effectiveness of government interventions for ending the endemics of malaria and Tuberculosis in the village of Makoko, Lagos State, Nigeria.
Item
Review of interventions to address postpartum depression and their feasibility for jos, plateau state Northern Nigerian women
(2022) Nwachukwu, Ijeoma; Мажная, Альона
After pregnancy and birth, psychological problems are common, and with a global prevalence of 10– 15 percent. It's crucial to be aware of mental health issues, particularly for mothers, this is because if they go untreated, they can cause serious problems for the mother, her child, and the entire family.Even with the primary focus being on reducing maternal and newborn mortality while promoting infant physical health,maternal mental health care is still largely neglected in low and middle-income countries. The six-week period after delivery during which the mother's reproductive organs return to their pre-pregnancy state is known as postpartum. It is a critical period in a mother's life when she undergoes numerous changes, including physiological and emotional changes, which if left untreated can lead to issues such as mother-child bonding, reckless behavior, family issues, and even infanticide if not properly assessed, identified, and treated.
Item
Бренд-менеджмент у сфері охорони здоров’я
(2022) Мешкова, Яна; Бронікова, Світлана
Мета: комплексно проаналізувати роль бренд-менеджменту для закладів вищої освіту у сфері адміністрування охорони здоров’я та запропонувати підходи для удосконалення практики бренд-менеджменту на прикладі ШОЗ.
Item
Оцінка ефективності охоплення медикаментозним лікуванням пацієнтів з розсіяним склерозом в Україні
(2022) Мельниченко, Олександр; Шевченко, Марина
Мета дослідження: з’ясувати причини недостатньої ефективності використання лікарських засобів для лікування хворих на РС в Україні та визначити можливі способи вирішення цієї проблеми.
Item
Покращення репродуктивного, материнського, та дитячого здоров’я в Україні інструментами електронного здоров’я
(2022) Лисичина, Світлана; Юрочко, Тетяна
Мета: розроблення практичних рекомендацій суб’єктам управління охороною здоров’я щодо імплементації в ЕСОЗ України інструментів , які сприяютимуть покращенню РММДПЗ та діджиталізації маршруту користувача на всіх етапах його взаємодії з системою.
Item
The Club Culture impact on substance abuse in Lagos State, South-West Nigeria
(2022) Komi, Leesi; Mazhnaya, Alyona
Substance abuse is an ongoing global public health issue. The impact of negative club-culture practices based on various anecdotal evidences are very disturbing and a cause of concern for public health safety and stability. In order to understand the depth of the impact of negative club-culture practices, several theoretical perspectives were explored and utilized and recommendations and strategies on how to contain and reduce this situation to it’s barest minimum were identified. The study was conducted in Lagos state, south-west, Nigeria.
Item
Особливості дизайну мобільних застосувань написаних з використанням мови Swift
(2022) Колесніков, А.; Глибовець, Андрій
У даній роботі розглянуто особливості процесу дизайну та створення мобільного застосунку з використанням мови Swift на прикладі e-commerce додатка. Проаналізовано аудиторію магазина, досліджено ринок споживачів та конкурентів на території України й поза нею. Були проведені опитування для визначення потреб клієнтів. Дизайн додатку створювався по аналогії найкращих конкурентів на ринку. На основі проведеної роботи вже 8 місяців йде розробка мобільного застосунку.
Item
Реалізація сервісу планування подорожей
(2022) Кондратюк, Катерина; Ющенко, Юрій
Курсова робота присвячена створенню веб-застосунку для планування подорожей з використанням фреймворку ASP.NET Core та бази даних MSSQL від компанії Microsoft. Вищеназвані технології є надзвичайно сучасними та використовуються, як у стартапах, так і в компаніях-гігантах. Тематика цього додатку є актуальною, оскільки подорож – це перше, що приходить в голову більшості людей, коли їх спитали "Яке твоє хобі?" або "Що ти любиш робити у вільний час?". Всі ми любимо відкривати для себе щось нове.
Item
Розробка CRM-системи для стоматологічної клінік
(2022) Котков, Олександр; Калітовський, Богдан
Мета: порівняти різні типи CRM-систем, проаналізувати їх можливості та застосування Завдання: Дослідження доступних варіантів CRM-систем, створення власної реалізації CRM-системи.
Item
Словеснi представлення графiв
(2022) Коваленко, Iлля; Козеренко, Сергій
Основною метою цiєї роботи є ознайомити читача з не надто поширеним i не дуже добре вивченим поняттям слово-репрезентовного графа, а також основними властивостями таких графiв. Зачепити основну характеристику слово-репрезентовних графiв. Також не менш важливою метою є розглянути графiчний пiдхiд до побудови слiв на основi слово-репрезентовних графiв та проiлюструвати наведенi алгоритми формальною, тюрiнг-повною мовою програмування - джава-скрипт.
Item
Створення веб-застосунків на основі технології Progressive Web Application
(2022) Козодой, М.; Олецький, Олексій
У цій курсовій роботі було досліджено технологію PWA, розглянуто її основні особливості та переваги у порівнянні зі звичайними веб та нативними застосунками. Також, як приклад для ілюстрації практичних застосувань розглянутої технології, було розроблено повноцінний PWA додаток "PWA Marketplace" на основі технологічного стеку MERN. "PWA Marketplace" – повноцінний marketplace (торгівельна платформа), що дозволяє зареєструватися, купувати продукти, для продавців – додавати власні товари, редагувати їх чи видаляти.
Item
Особливості розробки двусторонніх рекомендаційних систем
(2022) Кучерук, Дарія; Глибовець, Андрій
Рекомендаційні алгоритми використовуються у великій кількості сфер діяльності, таких як логістика, туризм, оптова торгівля, медицина, маркетинг, фінанси і багато інших. Дана курсова робота спрямована на огляд, аналіз та порівняння одних з фундаментальних алгоритмів отримання рекомендацій. Також у роботі розглядаються методи підготовки даних перед обробкою та способи отримання якісного аналізу отриманих рекомендацій. Продемонстровано створення програмного коду реалізації алгоритмів колаборативної фільтрації та рекомендацій на основі метаданих об'єктів, використовуючи інструменти мови програмування Python та користувацького інтерфейсу JupyterLab. Висновком є аналіз результатів роботи реалізованих підходів до побудови двусторонніх рекомендаційних систем.
Item
Реалізація інтерфейсу користувача із застосуванням багатовиміного адресного сортування
(2022) Кириченко, Світлана; Ющенко, Юрій
У курсовій роботі були розглянуті переваг і недоліків багатовимірного користувацького інтерфейсу, було порівняно підходи до реалізації багатовимірного адресного сортування. У роботі запропоновано і наведено приклад імплементації методу реалізації багатовимірного адресного сортування за допомогою кластеризованої бази даних.
Item
Розробка онлайн-магазину для продажу аніме-товарів
(2022) Кириченко, Євгеній; Калітовський, Богдан
В даній роботі досліджується ніша онлайн магазинів аніме-товарів. Пояснюється актуальність питання. Розглянуто аналоги, знайдено їх плюси та мінуси. Поставлено за задачу розробити власний додаток, онлайн магазин з продажу товарів, пов'язаних з аніме. В теоретичній частина досліджені основні технлогії, принципи та підходи розробки веб-застосувань. В практичній описується реалізація додатку – від з'ясування ТЗ і до готового додатку.
Item
Архітектура розробки мобільних застосунків
(2022) Ладошка, Артур; Салата, Кирило
Аудиторія Android набагато ширша за спільноту IOS, однак це зовсім не означає, що при розробці мобільних додатків та вибору архітектури розробки застосунків для мобільних платформ, слід обирати якусь одну з них, а варто орієнтуватись на кросплатформенний підхід для охоплення більшої кількості клієнтів. Потреба у створенні сучасних мобільних застосунків означає для розробників мобільних платформ дізнатись більше про архітектури розробки мобільних додатків, провести їх аналіз та порівняння. Знання про архітектури розробки значно розширить можливості розробника програмувати для мобільної платформи, що набагато прискорить процес написання мобільного додатку.
Item
Сприйняття онкологічними пацієнтами комунікації з лікарями в Україні
(2022) Гайворонська, Олександра; Степурко, Тетяна
Метою цієї магістерської роботи було визначити, як українські онкопацієнти сприймають комунікацію із лікарями. Отримані дані доповнюють картину, створену попередніми дослідженнями, які свідчать про те, що хворі на рак в Україні зіштовхуються із браком інформації про свій стан й намагаються досягнути кращих відносин із лікарями за допомогою неформальних платежів. Розуміння потреб пацієнтів допоможе в ухваленні управлінських рішень у системі охорони здоров'я — як на рівні держави, так і на рівні окремих медичних установ.
Item
Development of a course on learning the Rust programming language and its usage in developing DApps using Substrate framework
(2022) Михайленко, Олександр; Гороховський, Кирило
Substrate is a versatile blockchain development framework, based on the Rust programming language. While being well documented, Substrate is hard to learn without a thought-through approach – just taking on the documentation is not enough & will get the learner not much knowledge. Therefore, here we develop a course that explains the Rust programming language, basic blockchain development primitives, describes functioning models of different popular blockchains, and finally gives an overview of Substrate with some examples.
Item
Дослідження стану "доступності" навчальних платформ та веб застосунків для людей з когнітивними розладами та розробка рекомендацій щодо його покращення
(2022) Нікітіна, Юлія; Глибовець, Андрій
Ця робота має на меті дослідження особливостей досвіду користувачів з когнітивними особливостями, аналіз навчальних онлайн платформ та розробку рекомендацій щодо дизайну універсальних навчальних платформ та їх контенту для потреб людей з когнітивними вадами.
Item
Веб-сайт для продажу квартир та нежитлових приміщень у новобудові
(2022) Онопрійчук, А.; Гречко, Анастасія
Метою роботи є створення веб-сайту для перегляду квартир та нежитлових приміщень у новобудові на будь-якому пристрої, що має екран та доступ до мережі інтернету.
Item
Розробка редактора анімацій з використання можливостей HTML 5
(2022) Щербатюк, Аліна; Афонін, Андрій
У даній роботі розглядаються особливості використання JavaScript та CSS для створення анімацій та робота з об‘єктною моделлю документа для пришвидшення роботи веб застосунку. Досліджуються також методи покадрової анімації. Описується математична модель допасування додаткових кадрів. Пояснюється чому згладжувальні функції Роберта Пеннера стали такими популярними й використовуються до сьогодні, також показані їх математичні формули. Розглянуто як кривими Безьє можна зобразити згладжувальні функції руху об‘єкта та чим вони відрізняються від лінійних функцій.